Sık Sorulan Sorular

HER YIL ÖDEME YAPMAM GEREKİYORMU?
Web Paketlerimiz ömür boyu lisanslı olarak satılmaktadır. Bir Defa ücret ödediğinizde ömür boyu kullanım hakkına sahip oluyorsunuz. Yıllık herhangi bir ödemesi bulunmamaktadır.

WEB PAKETLERİNİ İSTEDİĞİMİZ KADAR DOMAİNE KURABİLİRMİYİZ.?
Web Paketlerimiz domaine lisanslı verilmektedir, her bir domain için yeniden satın almanız gerekmektedir. Sipariş verilen web paketi siparişte belirtilen domaine lisanslanır. web paketinin kurulumu tamamlandıktan sonra, domain değişikliği yapılmamaktadır.

SATIN ALDIGIM ÜRÜNÜN DAHA SONRA LİSANS DEĞİŞİKLİĞİ YAPILABİLİR Mİ?
Lisans değişikliği maalesef yapılmamaktadır. Ancak aynı firmaya ait ilk alınan lisans com uzantı ya alınmış ise, firma daha sonra aynı domainin com.tr uzantısına geçmek istediğinde süre gözetmeksizin değiştirilir.

 

SATIN ALDIĞIM WEB PAKETİNİN TESLİMATINI NASIL YAPIYORSUNUZ.?
Satın Aldığınız Web Paketinin ,Ödemenizi Yaptıktan Sonra Sipariş formunda Belirttiğiniz Mail Adresine Dosyalarını Gönderiyoruz.Dilerseniz Ücretsiz Kurulum Talep Edebilirsiniz. Bunun için Sipariş Formunda Not Kısmına Hosting Bilgilerinizi yazınız.

WEB PAKETLERİNİ SATIN ALDIKTAN SONRA DESTEK VERİYORMUSUNUZ?
Web Paketlerimizi satın alan müşterimize 1 yıl ücretsiz teknik destek hizmeti veriyoruz. Her türlü soru ve sorunlarınızı destek@kurumca.com adresine gönderebilirsiniz veya Destek Forumumuza Konu Açabilirsiniz.
Ücretli Web Paketlerimizde Sorunlarınızı destek@kurumca.com adresine göndermeniz daha doğru olacaktır. Çünkü Sorunla ilgili olarak sizden hosting bilgilerinizi talep edebiliriz.

SATIN ALDIĞIM WEB PAKETİNE EK MODÜL YAPIYORMUSUNUZ?
Ürünlerimizi satın alan müşterilerimizin özel isteklerini ücret karşılığında yapıyoruz. Ek Modül isteklerinizi İletişim sayfamızda yer alan iletişim formu aracılı ile veya destek@kurumca.com mail adresimize yazabilirsiniz. İstediğiniz ek modülün maliyeti hesaplanarak size teslim edileceği tarihi bildiriyoruz.

SATIN ALDIĞIM ÜRÜNÜ GERİ İADE YAPABİLİYORMUYUM?
Web Paketlerimiz domaine lisanslı olarak tarafınıza teslim edilmektedir. lisans verileceği için iade söz konusu olmamaktadır.

SİTEM ARAMA MOTORLARINDA ÇIKACAKMI?
Sistemimizde yer alan Hazır Web Paketlerimiz Seo Uyumludur.google’da ve diğer arama motorlarında kendiliğinden çıkmaktadır. Web sitenizin google arama sonuçlarında çıkması yaklaşık 10-15 gün sürer. Sitenizin googlede yer alması için herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Siteniz içeriğini otomatik olarak tarayan google botlar zaman içinde sitenizi arama sonuçlarına dahil eder.

Daha üst sıralarda çıkmak için;

– Başka sitelerden sizin sitenize link verilmesini sağlamalısınız (En önemli kriter budur.)

– Sitenizin içeriğinin ilgili olduğunuz konularda zengin metinlerden oluşmasını sağlamalısınız.

– Ayrıca ana sayfanızda bağlantılı metinlere yer vermelisiniz.

– Site içeriğinizi güncel tutmalısınız (Zaman zaman değişiklik yapmalısınız).

Destek İçin

Yorumlar

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Tasarım & Kodlama Hızlı Vegas Bilişim Ve Web Yazılım Hizmetleri © 2017 Tüm Hakları Saklıdır